Producent masy

Grupa Bisek na chwilę obecną dysponuje czterema Wytwórniami Mas Bitumicznych. Dzięki sieci zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie województw dolnośląskiego i śląskiego, możemy sprawnie realizować duże projekty budowlane w różnych częściach kraju.

Są to nowoczesne i wydajne wytwórnie, posiadające automatyczny proces produkcji nadzorowany przez system komputerowy. Pracujemy na sprawdzonych maszynach wiodących producentów, takich jak Amman czy Benninghoven. Zaufaliśmy im, gdyż ich duża wydajność i solidność powala nam na sprawną obsługę naszych kontraktów, jak również sprzedaż dla klientów zewnętrznych.


Wytwórnie należące do Grupy Bisek produkują masy mineralno-asfaltowe na wszystkie warstwy oraz na wszystkie kategorie dróg, takie jak:

Warstwa ścieralna:

  • beton asfaltowy
  • mastyks grysowy SMA
  • asfalt lany
  • beton asfaltowy do cienkich warstw ścieralnych

Warstwa wiążąca i podbudowy:

  • beton asfaltowy
  • beton asfaltowy o wysokiej sztywności

W trosce, o jakość produkowanego wyrobu wprowadziliśmy w naszej firmie system Zakładowej Kontroli Produkcji, uzyskując certyfikat nr 1023-CPR-0569 F nadany przez Instytut Testowania i Certyfikacji SA. w Zlin, Republika Czeska. Kontrola jakości produkowanej masy polega na przeprowadzeniu pełnego zakresu badań wskazanych w specyfikacji, porównaniu ich z wymogami a w razie stwierdzenia uchybień w stosunku do wymagań kontraktu ich przyczyny są niezwłocznie usuwane. Posiadamy własne laboratorium do prowadzenia bieżącej kontroli jakości wykonywanych robót, mas bitumicznych co pozwala utrzymać wysoki standard inwestycji.

Obórka kruszyw jest obok budowy dróg i transportu kolejną gałęzią działalności Bisek-asfalt. Do tego celu wykorzystujemy:

  • KRUSZARKĘ STOŻKOWĄ TEREX-PEGSON MAXTRAK 1300 MXT o wydajności do 350 t/h, w zależności o sortowanego materiału. Pojemość zasobnika to 7,0 m3
  • KRUSZARKĘ SZCZĘKOWĄ TEREX-PEGSON PREMIERTRAK 1100X800 wydajności do 450 t/h, w zależności o sortowanego materiału. Pojemość zasobnika to 9,1 m3
  • PRZESIEWACZA POWERSCREEN CHIEFTAIN 2400 3-DECK o wydajności do 700 ton/godzinę. Jest to trójpokładowy przesiewacz, którego zasobnik przystosowany jest do przyjęcia materiału.

55-311 Kostomłoty, ul. Granitowa 7